SCB75C-680 Signal Transformer
  • More about SCB75C-680 Signal Transformer
    SCB75C-680 Signal Transformer
    SCB75C-680 is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SCB75C-680 is described as FIXED IND 68UH 1.14A 320 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM