SCB75F-221 Signal Transformer
  • More about SCB75F-221 Signal Transformer
    SCB75F-221 Signal Transformer
    SCB75F-221 is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SCB75F-221 is described as FIXED IND 220UH 500MA 1.35 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE