SCB75F-2R2 Signal Transformer
  • More about SCB75F-2R2 Signal Transformer
    SCB75F-2R2 Signal Transformer
    SCB75F-2R2 is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SCB75F-2R2 is described as FIXED IND 2.2UH 4.2A 32 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.