SCH4312-270 Signal Transformer
  • More about SCH4312-270 Signal Transformer
    SCH4312-270 Signal Transformer
    SCH4312-270 is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SCH4312-270 is described as FIXED IND 27UH 450MA 1 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.