SCH4312-2R2 Signal Transformer
  • More about SCH4312-2R2 Signal Transformer
    SCH4312-2R2 Signal Transformer
    SCH4312-2R2 is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SCH4312-2R2 is described as FIXED IND 2.2UH 1.38A 104 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"