SCH4312-330 Signal Transformer
  • More about SCH4312-330 Signal Transformer
    SCH4312-330 Signal Transformer
    SCH4312-330 is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SCH4312-330 is described as FIXED IND 33UH 400MA 1.32 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM