SCH4312-6R8 Signal Transformer
  • More about SCH4312-6R8 Signal Transformer
    SCH4312-6R8 Signal Transformer
    SCH4312-6R8 is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SCH4312-6R8 is described as FIXED IND 6.8UH 880MA 270 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM