SCH53-220 Signal Transformer
  • More about SCH53-220 Signal Transformer
    SCH53-220 Signal Transformer
    SCH53-220 is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SCH53-220 is described as FIXED IND 22UH 1.05A 390 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.