SCH53-330 Signal Transformer
  • More about SCH53-330 Signal Transformer
    SCH53-330 Signal Transformer
    SCH53-330 is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SCH53-330 is described as FIXED IND 33UH 800MA 490 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.