SCH74-271 Signal Transformer
  • More about SCH74-271 Signal Transformer
    SCH74-271 Signal Transformer
    SCH74-271 is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SCH74-271 is described as FIXED IND 270UH 500MA 1.38 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH