SCH74-330 Signal Transformer
  • More about SCH74-330 Signal Transformer
    SCH74-330 Signal Transformer
    SCH74-330 is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SCH74-330 is described as FIXED IND 33UH 1.8A 170 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.