SCH74-680 Signal Transformer
  • More about SCH74-680 Signal Transformer
    SCH74-680 Signal Transformer
    SCH74-680 is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SCH74-680 is described as FIXED IND 68UH 1.33A 350 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.