SCPH73-120 Signal Transformer
  • More about SCPH73-120 Signal Transformer
    SCPH73-120 Signal Transformer
    SCPH73-120 is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SCPH73-120 is described as FIXED IND 12UH 1.8A 100 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Signal Transformer
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"