SCPH73-150 Signal Transformer
  • More about SCPH73-150 Signal Transformer
    SCPH73-150 Signal Transformer
    SCPH73-150 is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SCPH73-150 is described as FIXED IND 15UH 1.62A 130 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 10CHAN VME J1/J2/J0
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V
    View
    Vector
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V