SCPH73-680 Signal Transformer
  • More about SCPH73-680 Signal Transformer
    SCPH73-680 Signal Transformer
    SCPH73-680 is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SCPH73-680 is described as FIXED IND 68UH 840MA 520 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.