SCRH104R-3R3 Signal Transformer
  • More about SCRH104R-3R3 Signal Transformer
    SCRH104R-3R3 is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SCRH104R-3R3 is described as FIXED IND 3.3UH 6.7A 15 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.