SCRH2D18-220 Signal Transformer
  • More about SCRH2D18-220 Signal Transformer
    SCRH2D18-220 is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SCRH2D18-220 is described as FIXED IND 22UH 730MA 382 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    View
    Schroff
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F