SCRH2D18-2R2 Signal Transformer
  • More about SCRH2D18-2R2 Signal Transformer
    SCRH2D18-2R2 is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SCRH2D18-2R2 is described as FIXED IND 2.2UH 2A 43 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"