SCRH2D18-330 Signal Transformer
  • More about SCRH2D18-330 Signal Transformer
    SCRH2D18-330 is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SCRH2D18-330 is described as FIXED IND 33UH 580MA 620 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.