SCRH64-271 Signal Transformer
  • More about SCRH64-271 Signal Transformer
    SCRH64-271 Signal Transformer
    SCRH64-271 is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SCRH64-271 is described as FIXED IND 270UH 450MA 2.37 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.