SCRH64-391 Signal Transformer
  • More about SCRH64-391 Signal Transformer
    SCRH64-391 Signal Transformer
    SCRH64-391 is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SCRH64-391 is described as FIXED IND 390UH 400MA 2.94 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.