SCRH6D28-121 Signal Transformer
  • More about SCRH6D28-121 Signal Transformer
    SCRH6D28-121 is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SCRH6D28-121 is described as FIXED IND 120UH 450MA 580 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.