SCRH73-220 Signal Transformer
  • More about SCRH73-220 Signal Transformer
    SCRH73-220 Signal Transformer
    SCRH73-220 is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SCRH73-220 is described as FIXED IND 22UH 1.07A 190 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"