SCRH73-390 Signal Transformer
  • More about SCRH73-390 Signal Transformer
    SCRH73-390 Signal Transformer
    SCRH73-390 is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SCRH73-390 is described as FIXED IND 39UH 770MA 320 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.