SCRH74-390 Signal Transformer
  • More about SCRH74-390 Signal Transformer
    SCRH74-390 Signal Transformer
    SCRH74-390 is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SCRH74-390 is described as FIXED IND 39UH 910MA 230 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.