SLSPWS1277UB Square D
  • Part Number: SLSPWS1277UB
  • Manufacturer Name: Square D
  • Description: Black Wall Switch Sensor Wall, 120 - 277 V ac SLSPWS Screw
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about SLSPWS1277UB Square D
    SLSPWS1277UB Square D
    SLSPWS1277UB is manufactured by Square D and is categorized in the Sensors category. SLSPWS1277UB is described as Black Wall Switch Sensor Wall, 120 - 277 V ac SLSPWS Screw. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Square D
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2