SLSUWS1277UG Square D
  • Part Number: SLSUWS1277UG
  • Manufacturer Name: Square D
  • Description: Grey Wall Switch Sensor Wall, 120 - 277V ac SLSUWS Screw
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about SLSUWS1277UG Square D
    SLSUWS1277UG Square D
    SLSUWS1277UG is manufactured by Square D and is categorized in the Sensors category. SLSUWS1277UG is described as Grey Wall Switch Sensor Wall, 120 - 277V ac SLSUWS Screw. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Square D
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    INSULATOR FOR LARGE C&D BATTERY
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COIN CELL INSULATOR MADE IN USA
    View
    Cui
    SPEAKER 4OHM 2W TOP PORT 102DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 80DB
    Pui Audio
    SPEAKR 32OHM 300MW TOP PORT 87DB
    SPEAKR 32OHM 200MW TOP PORT 90DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    Cui
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 88DB
    SPEAKER 8OHM 3W TOP PORT 92DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 91DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 81DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 82DB