CF12JT180R Stackpole Electronics
  • More about CF12JT180R Stackpole Electronics
    CF12JT180R is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Through Hole Resistors category. CF12JT180R is described as RES 180 OHM 1/2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS