CF14JB5K60 Stackpole Electronics
  • More about CF14JB5K60 Stackpole Electronics
    CF14JB5K60 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Through Hole Resistors category. CF14JB5K60 is described as RES 5.6K OHM 1/4W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS