CF14JT3M60 Stackpole Electronics
  • More about CF14JT3M60 Stackpole Electronics
    CF14JT3M60 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Through Hole Resistors category. CF14JT3M60 is described as RES 3.6M OHM 1/4W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM