LVM5JB15L0 Stackpole Electronics
  • More about LVM5JB15L0 Stackpole Electronics
    LVM5JB15L0 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Through Hole Resistors category. LVM5JB15L0 is described as RES 0.015 OHM 5W 5% RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Stackpole Electronics
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE