PCF14JT680R Stackpole Electronics
  • More about PCF14JT680R Stackpole Electronics
    PCF14JT680R is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Through Hole Resistors category. PCF14JT680R is described as RES 680 OHM 1/4W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"