RAVF168DJT330R Stackpole Electronics
  • More about RAVF168DJT330R Stackpole Electronics
    RAVF168DJT330R is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Array Network Resistor category. RAVF168DJT330R is described as RES ARRAY 8 RES 330 OHM 1506. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Description
    ASSEMBLY KIT FOR HANDLE TYP V
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    1/4 TURN FASTENER (GREY) 100 PCS
    View
    Wakefield-vette
    PCB HOLDER KIT 10PCS
    Schroff
    RR HORIZ RL 84HP HVY DRCT MNT
    Vector
    NUT SQUARE T-STRUT 4-40 25/PKG
    PCB METAL BRACKET
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS