RC12JB56R0 Stackpole Electronics
  • More about RC12JB56R0 Stackpole Electronics
    RC12JB56R0 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Through Hole Resistors category. RC12JB56R0 is described as RES 56 OHM 1/2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM