RMCF0805FG6K49 Stackpole Electronics
  • More about RMCF0805FG6K49 Stackpole Electronics
    RMCF0805FG6K49 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RMCF0805FG6K49 is described as RES SMD 6.49K OHM 1% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    View
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"