RMCF0805FT2M15 Stackpole Electronics
  • More about RMCF0805FT2M15 Stackpole Electronics
    RMCF0805FT2M15 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RMCF0805FT2M15 is described as RES SMD 2.15M OHM 1% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK