RMCF0805FT3R65 Stackpole Electronics
  • More about RMCF0805FT3R65 Stackpole Electronics
    RMCF0805FT3R65 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RMCF0805FT3R65 is described as RES SMD 3.65 OHM 1% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH