RMCF1206JG22R0 Stackpole Electronics
  • More about RMCF1206JG22R0 Stackpole Electronics
    RMCF1206JG22R0 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RMCF1206JG22R0 is described as RES SMD 22 OHM 5% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"