RNF14FTD16K5 Stackpole Electronics
  • More about RNF14FTD16K5 Stackpole Electronics
    RNF14FTD16K5 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNF14FTD16K5 is described as RES 16.5K OHM 1/4W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"