RNF14FTD18K2 Stackpole Electronics
  • More about RNF14FTD18K2 Stackpole Electronics
    RNF14FTD18K2 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNF14FTD18K2 is described as RES 18.2K OHM 1/4W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE