RNF14FTD332K Stackpole Electronics
  • More about RNF14FTD332K Stackpole Electronics
    RNF14FTD332K is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNF14FTD332K is described as RES 332K OHM 1/4W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK