RNF14FTD3K40 Stackpole Electronics
  • More about RNF14FTD3K40 Stackpole Electronics
    RNF14FTD3K40 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNF14FTD3K40 is described as RES 3.4K OHM 1/4W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS