RNF14FTD9K09 Stackpole Electronics
  • More about RNF14FTD9K09 Stackpole Electronics
    RNF14FTD9K09 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNF14FTD9K09 is described as RES 9.09K OHM 1/4W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE