RNF14JTD27R0 Stackpole Electronics
  • More about RNF14JTD27R0 Stackpole Electronics
    RNF14JTD27R0 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNF14JTD27R0 is described as RES 27 OHM 1/4W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"