RNF18FTD121R Stackpole Electronics
  • More about RNF18FTD121R Stackpole Electronics
    RNF18FTD121R is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNF18FTD121R is described as RES 121 OHM 1/8W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH