RNF18FTD40R2 Stackpole Electronics
  • More about RNF18FTD40R2 Stackpole Electronics
    RNF18FTD40R2 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNF18FTD40R2 is described as RES 40.2 OHM 1/8W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    View
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK