RNMF12FTD84R5 Stackpole Electronics
  • More about RNMF12FTD84R5 Stackpole Electronics
    RNMF12FTD84R5 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNMF12FTD84R5 is described as RES 84.5 OHM 1/2W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"