RNMF14FTC3K30 Stackpole Electronics
  • More about RNMF14FTC3K30 Stackpole Electronics
    RNMF14FTC3K30 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNMF14FTC3K30 is described as RES 3.3K OHM 1/4W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH