RNMF14FTC470R Stackpole Electronics
  • More about RNMF14FTC470R Stackpole Electronics
    RNMF14FTC470R is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNMF14FTC470R is described as RES 470 OHM 1/4W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM