RNMF14FTC82K0 Stackpole Electronics
  • More about RNMF14FTC82K0 Stackpole Electronics
    RNMF14FTC82K0 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNMF14FTC82K0 is described as RES 82K OHM 1/4W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH